You are not connected. Please login or register

Dwór Malfoyów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Dwór Malfoyów on Pon Gru 23, 2013 4:35 pm

Do dworu przyleciał kruk Ernest z listem.

"Szanowni Państwo Malfoy,

Z przykrością informuje, że ślub mój (Alice ShinyFluff) oraz państwa syna, Lucjusza, nie może się odbyć. Kryłam się niesprawiedliwie z faktem, iż jestem zarażona likantrtopią. Przyznaje się do tego i usprawiedliwiam, że bałam się reakcji, stąd moje zwlekanie z wyznaniem prawdy.
Uprzejmie proszę o zachowanie dyskrecji. Koszty przygotowań wesela poniosę osobiście.
Przepraszam za kłopot oraz za to, że nie mogłam pojawić się osobiście. Niestety nie jestem w stanie fizycznie pojawić się u Państwa, ze względu na poważną kontuzje, jakiej doznałam ostatniej pełni.
Proszę pozdrowić Państwa syna i życzyć mu powodzenia w życiu.

Pozdrawiam,
Alice Marie ShinyFluff

P.S. Jeszcze raz proszę o dyskrecje, życzę wesołych świąt. "

Zobacz profil autora

2 Re: Dwór Malfoyów on Pon Gru 30, 2013 6:58 pm

Alice zawitała tu dzisiaj z rodzicami, ładnie ubrana z chęcią porozmawiania i wyjaśnienia kilku spraw. Wytłumaczyła postępowanie swoich rodziców, przeprosiła raz jeszcze, stanęła w obronie godności swojej, mamy i taty. Wytłumaczyli, że nie pragnęli jakichś korzyści materialnych czy innych typu pozycja w świecie czarodziejów. Wykorzystali tylko fakt, że Alice jest z dobrej rodziny i jest czystej krwi, aby zapewnić jej godne życie u boku kogoś odpowiedzialnego, "pewnego". Bo jaki rodzic, nie chciałby jak najlepiej dla swojego dziecka. Zaproponowali pokojowe "rozstanie".

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Dwór Malfoyów [Wiltshire]