You are not connected. Please login or register

Grimmauld Place

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1 Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 6:01 pm

Grimmauld Place

Zobacz profil autora

2 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 6:07 pm

Wreszcie nadeszła pora na przyjęcie wydawane przez rodzinę Black. Wszystko dopięte na ostatni guzik, sami zamożni i czysto krwiści. Nie brakowało kuzynek,ciotek i innych członków rodziny,a także gości spoza rodu. Po zdmuchnięciu świeczek na wystawnym torcie przez jubilata przyszedł czas nieco luźniejszy czyli na poznawanie się,rozmowy,tańce, zakrapiane dobrym alkoholem różnego rodzaju.

Zobacz profil autora

3 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 6:12 pm

Alice miała dylemat. Poważny. Przyjść, czy nie przyjść? Jutro pełnia. Jej wilkołacza dusza aż się wyrywała. Włosy lśniły jak najdroższe futro, oczy błyszczały. Była w czerwonej sukience i czarnym bolerku-futerku http://images.esellerpro.com/2367/I/250/02/New%20Thorn%204218%20.jpg , a na nogach pasujące buciczki. http://www.ukshopsonline.net/images/OC/HadesTritonGothicShoes.jpg
Włosy miła rozpuszczone, spięte tylko czerwoną delikatną spineczką z rubinem, podobne kamienie miała na uszach. Czarne delikatne rajstopki dodawały smukłości jej nogom i zasłaniały przy okazji bliznę po ukąszeniu wilkołaka. Powietrze wokół dziewczyny aż wibrowało zwierzęcym magnetyzmem. Przyciągały jej puszyste włosy oraz zabójczy wzrok. Dobrze się jednak bawiła. Była sama, ponieważ jej matka i ojciec była właśnie u rodziny gdzieś w dalekich stronach.

Zobacz profil autora

4 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 6:19 pm

Pośród wielu atrakcyjnych kobiet i mężczyzn Alice należała zdecydowanie do czołówki. W końcu gdy nastąpiło lekkie rozluźnienie do dziewczyny podeszła Narcyza. Przy niej wypadała bardzo spokojnie,ale również z klasą i urodą.
-Alice, wreszcie mam okazję Ci powiedzieć,że wspaniale wyglądasz. Uważaj,bo Bella będzie zapewne czaić się na Twoje buty.- pomimo całej sprawy ze ślubem Narcyza nie miała jakiś szczególnych uprzedzeń do Alice. Ona sama z jednej strony zauroczona była Luciusem, z drugiej strony nie była głupia i wiedziała,że to to jeszcze żaden poważny związek nie jest. A sprawa z nieudanymi zaślubinami z jej strony wyglądała jak ustawiona sytuacja wbrew ich woli.

Zobacz profil autora

5 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 6:21 pm

- Dziękuję - uśmiechnęła się - Bella może mi nagwizdać - zaśmiała się bo miała pobłażliwy stosunek go przyjaciółki. - Ty też wyglądasz świetnie.. tak ci zazdroszczę delikatnej urody... - Alice była od niej wyższa no i potężniejsza.

Zobacz profil autora

6 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 6:28 pm

- Ah daj spokój,każdy czegoś komuś zazdrości. Ja natomiast chciałabym wyglądać czasem bardziej...wyraziście. Obie wyglądamy pięknie i niech tak zostanie- podśmiała się.- Nie ma Twoich rodziców, coś się stało?- popijała sobie wino z kieliszka.

Zobacz profil autora

7 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 6:33 pm

- Nie, są u rodziny mojej mamy, wiesz, ona jest z Niemiec, kawałek drogi. A jak... jak ci się układa a Lucjuszem? On też się świetnie dzisiaj prezentuje.. - nie mogła się oprzeć, żeby zapytać...

Zobacz profil autora

8 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 6:43 pm

Pokiwała głową na informację o rodzicach.
- Nam? Cóż...ciężko powiedzieć. W zasadzie to nie jesteśmy parą.- czuła się trochę skrępowana.Łudziła się,że nikt nie wie o ich kilku ...uniesieniach.- Ale masz rację,prezentuje się dobrze.

Zobacz profil autora

9 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 6:47 pm

Chłopak stał gdzieś w tłumie rozmawiając z jakimś wujkiem. Jego rodzice obcowali z innymi znajomymi. Istotnie wyglądał dzisiaj bardzo dostojnie i przystojnie. Często spoglądał w stronę Alice,bo naprawdę zaimponowała mu swoim wyglądem.Na samym początku zastanawiał się czy to ona.

Zobacz profil autora

10 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 6:49 pm

- Nie jesteście? Uhm,.. cóż, wybacz, zasugerowałam się plotkami... - stropiła się, ale coś w niej urosło i krzyczało z radości.

Zobacz profil autora

11 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 6:56 pm

-Plotkami? Uhm...a mogłabyś mi powiedzieć co ludzie mówią? Boję się,że jakieś totalne bzdury,jak zwykle...- uśmiechnęła się niezręcznie licząc na zrozumienie.

Zobacz profil autora

12 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 7:00 pm

- Od razu mowie, że ja nic nie wymyśliłam z tego co mówie, no ale.. słyszy się, że Malfoy sprawił, że jesteś już kobietą.. no i że robicie różne dziwne rzeczy z tajemniczych indyjskich książek... - szepnęła, ubierając zboczone hasła, rzucane przez wrednych ludzi w ładne słowa.

Zobacz profil autora

13 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 7:06 pm

Dziewczyna spojrzała na nią przerażona i zasłoniła sobie usta.
-Co za wstyd...- nie zdążyła wiele więcej powiedzieć,ponieważ zjawiła się przy nich Bella.
B- Wreszcie was znalazłam. Po drodze zdążyła mnie zaczepić ta mała nieznośna Jenny...- dziewczyna przewróciła oczami,ale zaraz się uśmiechnęła.- A co macie takie minki?

Zobacz profil autora

14 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 7:18 pm

- Uhm... no bo właśnie Narcyza dowiedziała się, jakie plotki chodzą po hogwarcie na temat jej i Lucjusza... - czuła się niezręcznie.

Zobacz profil autora

15 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 7:27 pm

- Dlaczego nic mi nie powiedziałaś?- nieco ściszonym głosem Narcyza wyraziła pretensje do siostry.
B- Myślalam,że wiesz co o was mówią,no ale czym ty się przejmujesz. Pewno ten twój Lucio chciał się popisać i powiedział to i owo,nawet nie zgodnego z prawdą.- wzruszyła ramionami.

Zobacz profil autora

16 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 7:30 pm

- Tylko się nie kłóćcie, błagam... - powiedziała z nutą nadziei - uhm ale ty coś czujesz do niego? - zwróciła się do Narcyzy, skoro już tak rozmawiają na damskie sprawy....

Zobacz profil autora

17 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 7:42 pm

N- Uh...Sama nie wiem. Chyba powinnam z nim o tym porozmawiać.- spojrzała w jego stronę.- A może nie?
B- Uważam,że powinnaś rozjaśnić sytuację,bo potem wyjdzie z tego jedno wielkie nieporozumienie.- zabrzmiała mądrze. Popiła to winem.
Narcyza chciała coś powiedzieć,ale zawołała ją mama.
- Przepraszam was na chwilę.-poszła do rodzicielki zostawiając dziewczęta same.

Zobacz profil autora

18 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 7:50 pm

Pociągnęła Belle gdzieś dalej
- Jest nadzieja!- szepnęła podekscytowana - oni nie są razem... - uśmiechnęła się od ucha do ucha, a jej włosy aż się podniosły z tego wszystkiego.
W tej chwili jednak stary skrzat domowy, Stworek, który miał wybitne umiejętności rozpoznawania, kto ma jaki status krwi, przypałętał się pod ich nogi
- yyy... moja pani chyba nie wie co się tu dzieeje... - wyburczał pod długim nochalem - wilkołak!... w domu pani Stworka... czegoś takiego jeszcze nie było.. - złapał się za uszy i wydawał z siebie dźwięki jakby szlochał.

Zobacz profil autora

19 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 7:52 pm

Parę osób się spojrzało,ale nikt jeszcze nie wiedział o co chodzi.
-Stworek,zmiataj stąd.- Bella starała sie dyskretnie to zrobić,ale przypaliła go jakimś zaklęciem żeby przestał wydziwiać.- Lepiej zajmij się tym bałaganem w kuchni.

Zobacz profil autora

20 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 7:54 pm

- Co za podła kreatura... - żachnęła się. Już zdążyła zapomnieć, o czym dyskutowały, policzku zrobiły jej się krwisto czerwone a włosy zjeżyły.

Zobacz profil autora

21 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 7:59 pm

Nieświadomy tematów ich rozmów i tego co przed chwilą zaszło między nimi,a skrzatem podszedł do dziewcząt.
- ShinyFluff,zatańczysz?- może słowa nie były bardzo grzeczne,ale zachowywał się elegancko. Poza tym przy Belli wolał uważać na słowa co by nie wymyśliła sobie powodu do dokuczania,że jest milusi czy coś.- Mam ochotę trochę się rozruszać,ale te wszystkie ciotunie dziwnie się na mnie patrzą,a kuzyneczki są za niskie.- mowa oczywiście o kuzyneczkach lat 12.

Zobacz profil autora

22 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 8:02 pm

- hm... z przyjemnością... - spojrzała na Bellę porozumiewawczo i poszła do tańca. Faktycznie, Lucjusz był bardzo wysoki, Narcyza przy nim była bardzo drobna, a Alice była odpowiednio wysoka. Złapała jego dłoń, a drugą położyła na jego ramieniu. Spojrzała mu w oczy. Jej wilkołactwo dodawało jej odwagi.

Zobacz profil autora

23 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 8:15 pm

Bella nie potrzebowała nic powiedzieć. W tej wyjątkowej sytuacji po prostu oddaliła się w towarzystwo.

Zobacz profil autora

24 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 8:19 pm

Chwycił jej dłoń,a drugą dłoń położył na talii i zaczęli spokojnie tańczyć do nieco wolniejszego utworu. Nie mógł oderwać wzroku od jej oczu. Jej było przyciągające i ciepłe,a jego przeszywające i stalowe.

Zobacz profil autora

25 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 8:21 pm

W końcu spuściła wzrok. nie wytrzymała. Bała się, że perfumy nie pomogą, bo w jej zapachu wyczuć można było psią nutę. Była tak blisko Lucjusza, już zapomniała nawet o sprawie z Narcyzą... czuła napięcie i lekkie podniecenie.

Zobacz profil autora

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next