You are not connected. Please login or register

Grimmauld Place

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 8:29 pm

- Powinnaś częściej nosić czerwień.-uśmiechnął się lekko kiedy nie patrzyła.

Zobacz profil autora

27 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 8:34 pm

- Tak? Wiesz.. to barwa Gryffindoru.. - uśmiechnęła się i spojrzała na niego rumieniąc się - ale także i Durmstrangu...- dokończyła za niego i zamyśliła się.

Zobacz profil autora

28 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 8:39 pm

- No ale nie powiedziałam,żebyś rezygnowała z zieleni.- przewrócił oczami i spojrzał się przez moment przed siebie. I to był błąd,bo zobaczył swojego ojca,który przyglądał im się uporczywie i z niezbyt zadowoloną miną.

Zobacz profil autora

29 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 8:43 pm

- oj nie dąsaj się. Zagaiłam rozmowę a ty od razu... - wyczuła jego spięcie. Nie miała pojęcia o Malfoyu seniorze patrzącym na nich

Zobacz profil autora

30 Re: Grimmauld Place on Wto Cze 03, 2014 8:56 pm

- Oj już cicho,nie dąsam się przecież.-uśmiechnął się trochę do niej próbując nie zwracać uwagi na ojca.

Zobacz profil autora

31 Re: Grimmauld Place on Sro Cze 04, 2014 3:59 pm

Zamilkła i oddała się tańcu (tańcowi.). Definitywnie było to przeżycie definitywnie magiczne. Byłoby ciągle, gdyby nie wredny Stworek...
-wilkołak... - szlochał niosąc tacę z drinkami - wiilkoołak... nasz dooom... zagrożony, nasz doom.. a jutro pełnia... - Stworek nie należał do dyskretnych. - ja od kąd pamiętam to wieem, wieem że ona jest wilkołakiem...

Zaintrygowany Regulus patrzył na wszytsko, tak samo młody Nott.

Zobacz profil autora

32 Re: Grimmauld Place on Pią Cze 06, 2014 7:30 pm

Lucius poczuł się trochę niezręcznie mając na sobie spojrzenia co poniektórych. Modlił się,żeby ktoś zajął sie niewdzięcznym skrzatem,bo inaczej sam się posunie do siarczystego kopniaka w ten mały durny zadek. Ale zareagowała w porę Druella,matka Bellatrix i Narcyzy (m.in.) Wygoniła Stowrka raz a porządnie do kuchni stwarzajać dobre wrażenie,jak to przykładowa gospodyni.

Zobacz profil autora

33 Re: Grimmauld Place on Sob Cze 07, 2014 4:32 pm

Odetchnęła. Utwór się skończył. Alice podziękowała za taniec i uciekła do toalety. Czuła, że musi stąd jak najszybciej uciec i pójść do domu. Złapała Bellatrix.
- Ide do domu... bardzo było miło ale czuje za dużo spojrzeń... - Poza tym, było już późno, Alice wyglądała bardziej wilczo niż kilka godzin temu. Włosy zrobiły się jeszcze bardziej puszyste i nastroszone, a oczy były aż migotliwe.

Zobacz profil autora

34 Re: Grimmauld Place on Sob Cze 07, 2014 5:21 pm

Nie chciał żeby tak szybko uciekała,ale nie mógł też zatrzymywać jej na siłę i w ogóle ukazywać,że chce aby została. Również podziękował i wtopił się w towarzystwo. Chciał jeszcze trochę przedłużyć czas beztroski zanim dostanie reprymendę od ojca.

Zobacz profil autora

35 Re: Grimmauld Place on Sob Cze 07, 2014 5:40 pm

- Co,jak to.Nie przejmuj się Stworkiem,to mały imbecyl...-nie chciała żeby już uciekała.

Zobacz profil autora

36 Re: Grimmauld Place on Sob Cze 07, 2014 5:44 pm

- nie, nie... ja po prostu pójdę... jestem już zmęczona i ciągle mi się wydaje że coś słyszę lub czuje - zaśmiała się nerwowo. Spojrzała na nią miną zbitego psiaka, którego wszystko boli.

Zobacz profil autora

37 Re: Grimmauld Place on Sob Cze 07, 2014 5:59 pm

- No dobrze,to miło,że przyszłaś.Tylko grzecznie do domu wracaj,a w szkole mi opowiesz jak się tańczyło z platynką.- wyszczerzyła się do niej dając do zrozumienia,że to jej nie ominie.

Zobacz profil autora

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2