You are not connected. Please login or register

Sklep eliksirowy

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Sklep eliksirowy on Pią Cze 28, 2013 6:18 pm

Tu kupisz składniki niezbędne do wytworzenia wszelkich eliksirów. Począwszy od kociołków i chochli skończywszy na sproszkowanych rogach jednorożca czy muchach siatkoskrzydłych.

Zobacz profil autora

2 Re: Sklep eliksirowy on Pią Cze 28, 2013 6:44 pm

Weszła do sklepu wraz z chłopakiem. Wszędzie unosił się dziwny zapach mieszanki wszystkiego co możliwe. Podobnie pachniało w składziku pofesora Snape'a. Rozejrzała się po półkach.

Zobacz profil autora

3 Re: Sklep eliksirowy on Pią Cze 28, 2013 6:48 pm

Wszedł i skrzywił się na twarzy. Ten zapach nigdy do niego specjalnie nie przemawiał. Podszedł do beczki z czymś galaretowatym w poszukiwaniu czegoś na kształt skrzeku.
-Hm...jak to wygląda wgl?

Zobacz profil autora

4 Re: Sklep eliksirowy on Pią Cze 28, 2013 6:52 pm

- Małe galaretowate kuleczki przezroczyste z czarną kropką w środku. Coś jak kawior tylko przezroczysty z kropką w środku. - również się rozgląda i przegląda wszelakie słoiczki z dziwnymi rzeczami. Najbardziej przeraziły ją rzeczy w stylu pływających zwierzęcych organów lub całych zwierzątek zatopionych w czymś w rodzaju formaliny. - łee... ee.. w sumie, jak nie znajdziemy, zawsze możemy poprosić o pomoc sprzedawce....

Zobacz profil autora

5 Re: Sklep eliksirowy on Pią Cze 28, 2013 6:54 pm

-Yhm...-mruknął zainteresowany zawartością jednego ze słoików na półce. Wyciągnął rękę z kieszeni i zasutkał palcem w pojemnik. Nagle coś się na niego rzuciło, jednak rozbiło się i szklaną ścianę. Chłopak odskoczył ciężko oddychając.
-Zapytaj lepiej... chcę wyjść stąd żywy

Zobacz profil autora

6 Re: Sklep eliksirowy on Pią Cze 28, 2013 6:57 pm

- Lepiej nic nie dotykaj... - sama się lekko przestraszyła, gdy to coś na pozór martwe zaczęło się ruszać. - chodź tam do lady.

Podeszli i Alice grzecznie zapytała o skrzek, dostała to co chciała, zapłaciła za dwa słoiki i wyszli kierując się tym razem w stronę sklepu zielarskiego.

Zobacz profil autora

Sponsored content


Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach